

| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 20 V |
| Length | 2.5 mm |
| Width | 2.0066 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.2 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 20 V |
| Depth | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 800 Ω |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| Type | Common Mode Filters for High-Speed Differential Signal Line, General Signal Line |
| Current | 150 mA |
| Current Rating | 150 mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.6 Ω |
| Max Current Rating | 150 mA |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Number of Lines | 3 |
| Inductance | 2 µH |
| Max DC Current | 150 mA |
| Schedule B | 8504500000 |
Stock: 1259
Distributors
pcbx
Unit Price$0.43786
Ext.Price$0.43786
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.43786 | $0.43786 |
| 10 | $0.34694 | $3.46940 |
| 25 | $0.31648 | $7.91200 |
| 50 | $0.28870 | $14.43500 |
| 100 | $0.26336 | $26.33600 |
| 300 | $0.25079 | $75.23700 |
| 500 | $0.23881 | $119.40500 |
| 1000 | $0.22504 | $225.04000 |
